| Tymmi a întrebat:

Am nevoie de o parere sincera din parte voastra. Ce parere aveti despre acest blog?

http://anesdreams.blogspot.com/
Va multumesc pentru pareri. Doar primele 3 sunt scrise de mine, restul' de o prietena buna de-a mea, adica creeatoarea blogului:).

11 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Foarte tare :X

| CarMen_6610 a răspuns:

Romantik si dragut:X:X:X poate putin prea siropos dar asta cred ca era ideea:X

Baftahappy:XSarbatori Fericite:X

| Kerli a răspuns:

Mi se pare super
sti povesti foarte frumos
bravo thumbs up

| Blondamea a răspuns:

Interesant dar asta e un blog nu un site

| Cineva_2379 a răspuns:

Este foarte interesant, apreciez originalitatea. happy
Crăciun fericit!

| kikiman99 a răspuns:

Eu cred ca este un site foarte reusit.Pana acum nu am mai vazut un astfel de site reuzit.Acesta este cel mai reusid di toate care le-am vazut. FUNDITA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu si dragut...:* Foerte frumos. dar rosul ala depe fundal cam aprinss... dar e bine si asa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e un site frumos rau! Sunt multe cuvinte ce-ti ajung repede la inima si sunt foarte frumoase! Ai vrut parerea mea uite-o, cred ca acest site este plin de AMOR, e grozav! Presupun ca asta crezi si tu!

Sarbatori fericite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! eu sunt autoarea celorlaltelaughing

| Emmm203 a răspuns:

Buna!
M-am uital la el si mi-se pare tare. E super

| skumpic96 a răspuns:

Ee misto dar mie mi se pare ca e de emo