| picsssie a întrebat:

Am nevoie de raspuns urgent! Mi-am uitat parola de la ID de messenger nu am mai intrat de 3-4 zile pe el si am uitat-o.Cum as putea sa mi-o recupar? Dau funda+vot.

Răspuns Câştigător
| AndreeaIM a răspuns:

Pai daca ti-ai uitat parola poate mai tii minte intrebarile de securitate pe care le pui la inceput cand iti faci e-mailul daca le stii iti da parola si intri pe el parca sunt 2 sau 3 dar tu le setezi cant iti faci contul la inceput happy funda big grin?

8 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Daca atunci cand ti-ai facut ti-ai trecut acolo un e-mail alternativ poti retrimite parola pe acel email.
Sau daca stii raspunsul la cele doua intrebari de securitate.

| Ditto a răspuns:

Pai pe casuta de logare de la yahoo messenger iti apare acoo jos ceva de genu. Forget.(nu mai stiu exact )...dai clik si acolo bifezi afirmatie de care ai tu devoie(la tine e prima).si urmezi pasii...

Bafta!

| Outspoken2 a răspuns:

Buna.Atunci cand ti-ai facut id-ul ti-ai ales doua intrebari la care tu ai raspuns, si un text fereastra daca tu ti minte ce ai raspuns si scris este usor de aflat parola.Sarbatori fericite!

| ღBrokenツAngeℓღ a răspuns:

Ti-o poti reseta pe id-ul alternativ... daca nu ai pus id alternativ.asta e.thinking

| BiAnCaIoAnA2000 a răspuns:

Intri pe mess( deschizi casuta) si undeva jos iti apare Forgot your password? apasa acolo. si apoi fa tot ce iti cere. Primesc fundita?

| AnnaMaria1999 a răspuns:

Poi deschizi messenger-ul si dai la "Forgot your password?" si daca mai tii minte ce date ti-ai pus cand ti-ai facut id-ul ti-l poti recupera. Bafta!

Funda?batting eyelashes

| Azazel69 a răspuns:

Ti-o recuperezi tot cu ajutorul memoriei. Si cand spun asta, ma refer la acel email secundar pe care l-ai pus la crearea respectivului ID. In orice caz, dai "parola uitata" si vezi tu, desi sansele sunt mici s-o mai recuperezi happy