| IonutCena11 a întrebat:

Am o adresa de e-mai (de fapt mai multe), pe care n-am intrat de mult timp iar acum am nevoie de ea urgent si am uitat parola (si e-mail-ul alternativ) iar la raspunsurile acelea de securitate am scris niste tampenii nu date reale, si le-am uitat, cum as putea face sa pot afla parola?

1 răspuns:
| clubarad a răspuns:

Incearca :
https://edit.yahoo.com/......forgotroot

Poti alege :
- I forgot my password (Numai imi stiu parola (Am uitat parola))
- My password doesn’t work (Parola o introduc si nu merge)
- I forgot my username (Numai imi stiu userul)
- My account may have been compromised (Contul meu a fost compromis)
2. Sa introduci adresa de email alternativa pe care ai folosita la creearea contului. Daca nu ai introdus un email alternativ, bifeaza "I can’t access my alternate email adress" si apoi NEXT.
3.Va trebui sa completezi data de nastere, tara in care locuiesti si codul postal. In caz in care le stii mergi la pasul urmator.