| AlinaOneDirection a întrebat:

Am nevoie de un raspuns rapid: Ce cadou i-ar trebui fratelui meu de ziua lui (28 ani). Va rog rasp rapid maine merg sa il dau.pls rasp rapind!

Răspuns Câştigător
| LoveMusic a răspuns:

(Eu) Aş merge rapid la un magazin unde se vând ceasuri de bună calitate şi i-aş lua unul într-o cutie frumoasă sau aş merge la bijuterie să-i iau o brăţară. Ai putea şi să îi iei un telefon mobil, cu siguranţă se v-a bucura.Succes şi la mulţi ani fratelui tău! kiss (poate merit şi eu o fundiţă) :d

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Depinde de bugetul pe care il aloci. Depinde de ceea ce ii place lui mai mult. Depinde de ceea ce are el nevoie in acest moment. Deci, tu trebuie sa stii mai bine. Sau un prieten al lui (ar fi bine sa il intrebi pe el)

| Biutzuca a răspuns:

Eu i-as lua un un tricou cu echipa lui de fooball preferata.Sa ii spui la multi ani lui fratetu din partea lui Ricky.kiss

| mihaa a răspuns:

Cumpara un cadou, in fuctie de jobul lui, sunt comvinsa ca se va bucura f tare

| gheorghita a răspuns:

Un parfum. o bluza un aparat de ras ( din ala de la gilette e ff bun i-am luat eu cuiva cadou e vreo 30-40 de ron) o carte o. o cana pe care scrie ceva amuzant