| loricik1997 a întrebat:

va rog ajutati-ma si pe mine. peste cateva zile este ziua de nastere a fratelui meu, are 7 ani ce cadou ar trebui sa ii iau? raspunsul cel mai dragut si rapid primeste funda:X:X

5 răspunsuri:
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Copiilor de varta aia le cam place peronajele din desene.ai putea sa ii iei cv ce apartine de desene animate pentru baieti cum ar fi din alea cu monstrii batai...din alea le place la copii aceea happy sau cumparai ceva arma, masina cu telecomanda, nu-i cumpara haine dara e baietel laughingsper ca ti-am fost de folos. bafta cu cadoulwinking

| BoGhDaN a răspuns:

Pai ai putea sai cumperi un set Beyblade Metal Fusion ca e preferatul copiilor depinde de buget setul nou adica din 2011 din luna septembrie costa 50 lei dar nu e originala

Sper ca te-am ajutat. TE PUP

| FarrellBull a răspuns:

Depinde de cat buget dispui
incearca sa ii cumperi un jucarii
sunt unele care contin masinute, omuleti, semne de circulatie, tiruri, elicoptere
cred ca ar fi foarte bucuros sa primeasca un set mai mare
sau o masinuta teleghidata mai frumoasa happy

| Andrei117 a răspuns:

Ia-i ceva gen backugan sau cum se cheama stii u prostiuare din astea mici care fac cv sunt o gramada

| ady46 a răspuns:

Ia-i niste scheiborduri da-le cu care faci sheme doar ca sa fie de jucarie