| zTonia a întrebat:

Ce cadou credeti ca ar trebui sa ii cumpar fratelui meu de ziua lui?

Răspuns Câştigător
| ALEX2402 a răspuns:

O pusca nerf, dar sa nu fie prea mica big grin

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Tu-l cunoști cel mai bine, tu ar trebui să știi ce-și dorește.
Sfatul meu, o cămașă drăguță că tot e vară.
Baftă.

| andru10best a răspuns:

Un mp 3 sau mp 4, jocuri

| ceaiuldetei a răspuns:

Cred că tu ești în măsură să decizi, nu cei de aici. În funcție de cât de bine îl cunoști, ai putea să alegi ce vrei.

Degeaba noi ne dăm cu părerea; tu ai să îi iei oricum ce vrei.

Încearcă să îi cumperi o carte. Sau un ceas. Sau o cameră foto. Sau ce vrei tu. Pentru că tu îl cunoști mai bine.

Important e să fie ceva simbolic. Nu să ieși de tot din bani, ca să faci cuiva pe plac și pe urmă să te trezești că nici măcar nu îi place (pentru că se poate întâmpla).

Succes în alegeri. : )

| Nico9 a răspuns:

Cati ani are?

| InimaDeCatifea a răspuns:

Un Mp3 performant sau depinde de cati bani ai si de cati ani are.happy

| YourDrog a răspuns:

O palma la fund si ii trece pofta de cadouri : )))