| teomili a întrebat:

Am nevoie de un raspuns urgent! Am incercat sa intru pe WOOZWORLD dar nu imi merge. Intrebarea este DE CE?

2 răspunsuri:
| xIzumi a răspuns:

Poate sa fie din cauza serverului adica sa se faca un update, sa fie inchis din cauza unor probleme sau sa fie verificare daca sunt hackeri.Ori ai tu o problema la net.Eu cand am intrat imi zice la fel. zice ca este update si ca serverul va revenii incurand. Sper ca te-am ajutat:*

| xIzumi a răspuns:

Nici mie nu-mi intra si zice ca este update si ca vor revenii in curand deci nu ai de ce sa-ti faci problemebig grin. Sper ca te-am ajutat!