| MariusKabral a întrebat:

Scuze ca am pus aici intrebarea dar am nevoie urg de ajutor!
vreau sa stiu in caz ca mi-am dat demisia pot sa imi bag somaj cu diploma de student? stiu ca in mod normal nu merge. ca mi-a dat demisia... dar nu am incercat cu diploma de student. va rog raspuns urgent... funda happy

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Te rog sa postezi intrebarea ta din nou, la categoriile Legislatie, Social & politic si la Cariera.
Acolo intra persoane capabile sa-ti dea un raspuns pertinent si un sfat bun!
Succes oricum!