| alexia222 a întrebat:

Am nevoie urgent de niste urari pentru doamna dirignata la terminarea clasei a 8a... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| giorgi9 a răspuns:

Doamna Diriginta, va multumesc ca m-ati invatat tot ce este mai bun pentru viitorul meu, m-ati invatat tot ce eu nu stiam pina acum. Timp de 3 ani, mi-ati calauzit drumul spre viitor si niciodata nu a-ti facut diferenta intre elevii dv.

Va urez o viata luminata.

Cu multa stima eleva dv : numele si prenumele tau.

Daca te-am ajutat Funda.

1 răspuns:
| ShutUpAndSmile a răspuns:

O sa ramana amintiri.Blocate in ochii nostri goi.Ca se-nvarte ceasul.Si nimeni nu-l va da inapoi. tongue