| asdfghjk872 a întrebat:

Am nevoie urgent de un raspuns! Din greseala mi-am facut "cronologie"[timeline] pe facebook si nu-mi place si am cautat peste tot ca sa vad cum o pot sterge si nu am gasit, stie cineva cum pot sa fac ca sa nu mai am aceea "cronologie"?

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! din pacate multi se plang de aceasta situatie, nu se mai poate face nimic...chiar si eu am fost tentata sa fac, dar m-am oprit la timp.winking

| krysstal a răspuns:

Nu-ti mai place? e nasoala rau, inainte sa ti-o activezi de ce nu te-ai uitat la altul?

| krlla a răspuns:

Nu cred ca mai poti sa faci ceva.