| IGM a întrebat:

Cum pot sterge un prieten de pe facebook(cronologie), urgent.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Te duci pe profilul lui si acolo unde scrie Prieteni(sub fotografia de coperta) dai ultima optiune Sterge din lista de prieteni.

5 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Daca tii mouse-ul in dreapta unde scrie ''friends'' iti vor aparea mai multe optiuni, iar una din ele este ''Unfriend'' si dai click pe ea.

| Amy1 a răspuns:

Simplu.intrii pe pagina acelei persoane si apesi acolo unde scrie "prieten" undeva in dreapta sus(atentie, nu unde scrie"prieteeni"..si unde arata prietenii acelei persoane) si iti v-a parea stergere prieten.dai click si apesi okhappyD

| Swagger1337 a răspuns:

Intri prima data la prieteni intri pe peretele acelei pers. si unde scrie prieteni acolo mai sus dai clik pe el si mai jos o sa-ti apara sterge din lista de prieteni dai clik si gata.

Funda?

| Denisa_Blonda_1981 a răspuns:

Cum se sterge prietenii pe facebook?

| IGM explică (pentru Denisa_Blonda_1981):

Ce-ai vrut sa spui cu asta?