| stangaionut a întrebat:

Am niste pantaloni adidas si am o gaurica mica pe buca stanga si nu stiu cum o pot acoperi gaurica adica mi-s rupti unpic ca o gaura mica mica

cum o pot acoperi funda big grinbig grin

4 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Coase

| DjAnna a răspuns:

laughing pune-le un petec sau ceva... smiley-uri sau ma bine COASE-I rolling on the floorrolling on the floor daca nu sti tu roag-o pe mama sa pe bunica ta daca nu dui la o croitoreasa laughing bafta si ai grija pe unde te asezi data viitoare sa nu faci un gauroi rolling on the floor funda?big grin

| kaze07 a răspuns:

Simplu.ii duci la un croitor...dar daca e mica gaura abia daca are cf.nu e mare lucru

| rooxxiii a răspuns:

Coase-ihappy