| artistu55 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de ureche.Ma refer la urechea externa.La urechea stanga in gaura aia mica de sus,nu stiu cum se numeste,dar nu in gaura aia care duce spre urechea interna,ci cea de mai sus,e micuta gauricalaughing.Am observat de ieri ca inauntru am o bubita mica,care la atingere ma doare foarte tare, dar daca nu o ating nu am nimic.Ce poate fi? Este grav? Rog seriozitate! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Delicacy a răspuns:

Probabil te-a piscat o insecta. Aplica un unguent acolo.

| Cryshhtian a răspuns:

Poate e un cos sau ceva am avut si eu, trece de la sine