| Eeeeeeeeeeee a întrebat:

Am o curiozitatethinking Ce viseaza oamenii nevazatori din nastere? Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| Fluffy a răspuns:

Oamenii care s-au nascut orbi nu vad imagini in timpul visului, insa viseaza la fel ca ceilalti oameni. Visele sunt formate din sunete, mirosuri, atingeri si emotii.

3 răspunsuri:
| Alle15 a răspuns:

Viseaza multe lucruri numai daca ei nu pot vedea asta inseamna nu neaparat sa nu poata visa de ex viseaza viitorul unii care au harul asta funda?

| GeorgianaDragus a răspuns:

Poi...thinking ei viseaza sa nu mai fie orbistraight face sa poata admira apusurile de soare sau sa`si vada familia, prietenii [daca au]... funda puppy dog eyes?

| Catiii a răspuns:

:-s
nu stiulaughing

cred ca viseaza la fel ca si ceilalti dar fara imaginitongue