| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Am o intrebare despre pretty little liars. Multi spun ca Aria este A si eu cred la fel...dar nu inteleg de ce atunci cand Aria este baie...si intra cineva in hanorac negru ea este foarte speriata. De ce s-ar panica asa daca si ea ar fiin echipa A? Funda si vot!

7 răspunsuri:
| Pinkyx a răspuns:

Niciuna din cele 4 nu este in A team:*

| aannddrreeaa a răspuns (pentru Pinkyx):

Nici eu nu cred ca este vreuna dintre fetehappy

| aannddrreeaa a răspuns:

Spune-mi despre ce episod vorbesti si iti raspund.Eu,personal, nu cred ca este Aria, ci o persoana foarte apropiata lor.Te invit pe blogul meu sa discutam despre Pretty Little Liars.Te pup si te astept sa discutam:)

http://welcomechezmireille.blogspot.ro/

| sorinae a răspuns:

N-are cum sa fie Aria A pentru ca si ea primeste mesaje de la A...

| cosmynass a răspuns:

Nu este niciuna A... prima oara l-am banuit pe Lucas. Dar nu cred.Eu sincer stiu ca Mona este A si cu Toby. L-am vazut in ultimul episod cand coopera cu Mona, i-am vazzut fata lui Toby

| alexxshadows a răspuns:

Am citit undeva ca s-ar putea sa fie nebuna si sa-si fi imaginat totul... Adica, ea fiind in echipa A, stie ca nu exista cineva care sa ii vrea ei raul, si a avut halucinatie cu toata chestia deoarece o prinde din urma tot raul pe care l-a facut prietenelor ei. Si oi in episod nu am vazut pe nimeni, doar pe ea in baie. Nu stiu daca e adevarat, am citit undeva. thinking

| Vallenti17 a răspuns:

Heii, pot sa te lamuresc eu! Aria nu este A. -A este formata din mai multe persoane ( Mona,Cortney,Jenna,Lucas,Noel, Ian, Garrett, Melissa dar nu-i sigur, si o persoana care a format grupul si care stie chiar tot despre fete) vei vedea! Eu am ramas uimita cand am aflat cine este! happy Funda? puppy dog eyes