| anonim_4396 a întrebat:

Aria face parte din echipa A din pretty little liars?

Răspuns Câştigător
| Clarissaaz a răspuns:

Nu happy Producatorul [sau ma rog regizorul] a confirmat ca niciuna din mincinoase nu face parte din echipa A happy Dar daca ai vazut pana in prezent Pretty Little Liars parerea mea este ca, inca Mona face parte din A team, Cece lucreaza cu Alison [mai mult ca sigur] iar Alison fuge de Ezra ....de aceea Cece asculata la Ezra la usa ...ca sa ii spuna lui Alison tot ce facea Ezra!

3 răspunsuri:
| SimonaTomlinsonx3 a răspuns:

Nu,cea care a facut serialul a spus intr-un interviu ca micutele noastre mincinoase nu sunt diabolice. :d funda?

| SimonaTomlinsonx3 a răspuns:

Nu,regizorul a confirmat intr-un interviu ca micutele mincinoase nu sunt diabolice.kisses:*

| SimonaTomlinsonx3 a răspuns:

Nu,regizorul serialului a confirmat intr-un interviu ca micutele noastre mincionase nu sunt diabolice. kisses:*

Întrebări recente