| vanny2000 a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu TPU.Cum stergi o intrebare?

Răspuns Câştigător
| Helene a răspuns:

Se poate! Trebuie sa scrii la Contact(in dreapta, in colt) Iti scrii mesajul si dai trimiterehappy

3 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Nu poti.

| dorikut a răspuns:

Sistemul TPU nu permite stergerea intrebarilor, dar daca ai un motiv intemeiat poti cere unui moderator radierea intrebarii.;)

Iti recomand sa folosesti formularul de contact ( http://www.tpu.ro/contact ) in defavoarea sistemului de raportare, deoarece aceasta maniera de utilizare a sistemului de raportare ar putea fi considerata abuziva.;)

| chocolate27 a răspuns:

Nu se poate :-s