| AxyTM a întrebat:

Salut TPu.Cum sterg o intrebare de pe TPU?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Intri la întrebările tale, stânga, în tablelul deasupra căruia scrie „Logat ca AxyTM", click pe „Șterge" (opțiunea aceea scrisă pe un fond roșu, sub întrebarea respectivă), scrii motivul (nu e obligatoriu), click pe „Șterge!", după aceea pe „Ok" și la scurt timp verifici căsuța de mail pentru a da click pe link-ul de confirmare a ștergerii întrebării.
Baftă!

1 răspuns:
| gabriela32 a răspuns:

Poti face acest lucru din contul tau, sectiunea "Intrebarile mele" http://www.tpu.ro/site-users/questions/ apasand pe "Sterge" (e scris pe un font rosu, sub intrebare), completand motivul pentru care face aceasta actiune (nu e obligatoriu), dai click pe "Sterge!" apoi "Ok". In fiecare zi poti sterge maxim 10 intrebari si vei primi un e-mail pentru confirmarea actiunii, in scurt timp. Intrebarile care nu au raspunsuri sunt sterse complet de pe site, in vreme ce intrebarile care au raspunsuri sunt anonimizate (nu mai sunt alocate respectivului utilizator), din motive de echitate (alti utilizatori TPU au depus efort sa raspunda).