| BattleFieldByWindows a întrebat:

Am o intrebare inlegatura cu metin2RO sau un server privat de mt2 nu conteaza care. big grin Asa as vrea sa stiu daca functioneaza una din astea doua pe iMac pentru ca vreau sa imi iau alt laptop laughing FUNDA pentru ala care imi da raspunsul corect si are iMac si ii merge metin-ul big grin big grin big grin big grin

Răspuns Câştigător
| ʏօռʊȶ a răspuns:

Pai metin2 merge cred ca pe ORice...ca metin2 e RO US Uk si alte private n-are trebuie e metin, ar trebui sa mearga, ce leg are laptop cu metin? aia care fac server poate nu merge dar tie trebuie sa mearga! Funda

3 răspunsuri:
| BattleFieldByWindows explică:

Oricum mersi la amandoi
nu stiam daca sa imi cumpar un laptop cu iMac pe el

| BattleFieldByWindows explică:

Boghi98 scuze ti-as da tie funda dar nu imi apare chestia aia de dat funda la tine asa ca ii dau lu Yonut sper sa nu te superi

| boghi98 a răspuns:

Eu am i mac si imi merge metin chiar foarte bine. dar tu te-as sfatui sa-ti pui i mac pe laptop, metinu merge dar e naspa sistemu faci cum vrei.