| kiky278 a întrebat:

Am o intrebare legata de TPU! Cand vreau sa scriu un raspuns tot imi zice ca pentru acest raspuns trebuie sa confirm adresa.Am confirmat-o dat tot imi apare mesajul! Habarn-am ce sa fac... un pic de ajutor va rog!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca nu ai confirmat inregistrarea pe TPU. In ziua cand te-ai inregistrat pe TPU ai primit, in contul tau de e-mail indicat la inregistrare, un mesaj de la TPU prin care iti solicita sa confirmi inregistrarea, dand clic in locul indicat din acel mesaj. Daca nu ai facut asta atunci cauta mesajul respectiv in contul de e-mail, deschide-l si da clic in locul indicat. Dupa asta nu ar trebui sa mai ai probleme. Succes si numai bine!

| Burzea a răspuns:

Asa mi a facut si mie aseara am confirmato si am asteptat.isi va da drumul in 10 min

funda?

| Naomitza a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie...

intri in e-mailul tau si vezi ca sunt acolo la spam

eu acolo le-am gasitbafta