| Mary Marry a întrebat:

Hei, va rog mult sa ma ajutati!
Am mai pus o intrebare de genu dar nimeni nu prea m-a facut sa inteleg.
Deci, vreau sa dau mesaj pe privat pe TPU, dar nu pot!
De fiecare data cand dau imi apare ca trebuie sa o confirm, de fiecare data incerc sa o confirm si cand sa dau raspuns zice ca nu e confirmata.
DE CE?
Nu inteleg!
Si am sa dau la mai multa lume raspuns!
Va rog mult de tot!

2 răspunsuri:
| ladygaga_9914 a răspuns:

Trebuie sa intri pe adresa de e`mail si sa iti activezi contul.winking trebuie sa fie un mesaj de la cei de pe TPU spunandu`ti sa-ti activezi contul.

eu nu pot sa trimit mesaje private pentru ca nu am contul activat sad pentru ca am uitat parola de la e`mail si nu mai pot intra pe maillaughing si nici s`o schimb

| TheTiger a răspuns:

Eu cred ca este de aface ca nu tiai activat contul de la TPU, pentru ca sa vb nu iti trebuie activat contul dar cand vrei sa trimiti mesaj privat da iti trebuie, incearca sa il activezi si incearca dupaia.Cuplacere.Fundita? big grin