| KiddoC a întrebat:

Am o intrebare: Pe wonderland online de ce nu-mi pot face cont? Am bagat 2 adrese e-mail diferite si tot n-a mers imi zice ca deja exista. Am incercat sa ma loghez cu ele da nu merge.

Răspuns Câştigător
| r4uL a răspuns:

Salut Crissu. Mai incearca sa bagi alte adrese de internet si incearca sa scrii cu. Ex : exemplu@yahoo.com. Sper sa te fi ajutat. Funda? :X

2 răspunsuri:
| gIiiIolil a răspuns:

Haha, pai asta e in avantajul tau happy inseamna ca altcinvea si-a facut cont pe adresa te de e-mail, cand te loghezi dai pe forgot usernam? scrii adresa ta de email si iti vine usernameu si faci la fel cu parolahappy, si dupa aia intrii, vezi cauta pe toate serverele poate e vreun character de level mare, eu am gasit pe adresa mea dde email un caracter de level 54 cu vreo 200k, cam putin dar e ok...happy Bafta si mult noroc happy

| TheAND a răspuns:

Pai fa un cont nou nout de yahoo apoi cand faci ac puiemailu care l-ai facut si schimba nume si parola poate tu vrei mereu sa pui acelasi nume si parola dar ele exista deja daca nu iti merge iti fac eu ac daca vrei!