| stefan1998_5137 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care joaca cs:
Daca imi fac un server de cstrb sa las mereu calculatorul aprins?

2 răspunsuri:
| geo_2577 a răspuns:

Nu neaparat daca e sa strangi bani pentru ca sa til tina o companie(te duci la o banca dai bani te intresezi cat costa un server si il tin eu)adica u trebuie sal hostezi daca vrei sa nu tii u serveru.Strangi bani de la copii care vor admin si dai baniii la banca. sper ca te-am ajutat. fundita.

| Cricket_3428 a răspuns:

Daca iti permiti da, dar si viteza trebuie sa fie mai mult deact acceptabila, altfel platesti o companie de hosting, nu stiu exact pretul dar pentru asta exista google big grin