| Frau a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care joaca smallworlds happy :cum sa fac gold cu ajutorul diamantelor adica chestia cu loialyty sau asa cumvabig grin?

3 răspunsuri:
| Frau explică:

Just nu faci decat sa iti bati joc. linkul ala e cu un concurs al tau. ca sa iti dea lumea voturi. phbbbbt

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandru_6932 a răspuns:

Buna! Ca sa faci gold cu loialyty la diamante trebuie sa iti hranesti cainele sau pisica, sa cultivi flori si dupa ce cresc sa le tai si sa tragi la roata.Asa iti da un delfin care ii curge apa din gat si il vinzi pe el cu 2000 gold! Asta e tot! Bye!