| Udar a întrebat:

Am o intrebare simpla si ciudata.
-Cum imi pot vedea raspunsurile la intrebarile mele?
-Si cum voi vedea acest raspuns?

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

Poti intra si pe vizualizare profil si acolo vei vedea atat intrebarile tale si raspunsurile date de alti useri, cat si raspunsurile date de tine la intrabarile altora, vazand in acelasi timp si locul pe care-l ocupi in clasamentul TPU. Poti sa procedezi si asa cum ti-au raspuns Legiuitoarea si paxy, in ambele feluri ajungi la acelasi rezultat. Mult succes si cat mai multa activitate pe TPU.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Din pagina ta, în partea stângă, rândul 4, Intrebarile mele. Clic pe el şi aşa vezi toate răspunsurile oferite la întrebările tale.
Pa, pa.

| paxy a răspuns:

Intri pe contul tau si apesi intrebarile mele ori raspunsurile mele si gatawinking