| mitzulea a întrebat:

De ce nu pot vedea raspunsurile la intrebarile mele crying crying crying

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O sa le poti vedea mai tarziu

| onasis1961 a răspuns:

Conform regulamentului TPU:
Am postat un raspuns, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Ca si in cazul intrebarilor, postarile care apartin utilizatorilor noi vor fi temporar vizibile pe site doar autorilor lor si utilizatorilor care sunt logati. Dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati fara a fi raportate, respectivele postari vor fi vizibile pentru toata lumea.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU ai explicat detaliat în ce constă "problema" ta - deci, putem doar să presupunem...

Am văzut că nu e cont nou pe TPU, deci ar trebui să poţi vedea răspunsurile la întrebări.

În funcţie de traficul de pe server se poate întâmpla ca să nu poţi vedea imediat răspunsurile primite la întrebările pe care le-ai pus, dar ( în general ) în 15-30 minute le poţi vedea.

Totuşi, dacă "problema" persistă mai multe ore atunci e posibil să fie o eroare de server/cont şi poţi lua legătura cu adminii trimiţând un mesaj din secţiunea "Contact" ( vezi colţul din dreapta SUS ).

În 24-48 de ore se remediază problema.

Pentru alte detalii vezi linkul :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate le-ai dat ignor tuturor laughing!

| τττ a răspuns:

Nu se incarca imediat, mai tarziu! Mie imi aparea la Notificari ca mi-au raspuns si cand dadeam nu imi aparea.Acum depinde, poaate sa dureze 5 minute, 10 sau chiar o ora.
Te pup happy

| Dvxy97rulov a răspuns:

De ce ai mai pus intrebarea asta daca nu poti vedea raspunsurile?laughing