| DailySmoker123 a întrebat:

Am o intrebare, stie cineva de unde pot cumpara o geaca cum are Connect-R in poza asta : https://www.facebook.com/photo.php?fbid=554695221213559& set=pb.1 17338844949201.-2207520000. 1358193017&type=3&theater Dati-mi un site ceva, sau spuneti-mi va rog daca stiti vreun magazin, nu vreau exact asa, dar sa fie in genul asta, ma intereseaza sa aiba gulerul exact la fel. Multumesc!

3 răspunsuri:
| JulyStorm a răspuns:

Nu se deschide pagina, dar daca nu gasesti pe nicaieri, cauta pe ebay. Eu m-am saturat de magazinele astea cretine din Romania, care vand la suprapret. De fiecare data cand caut un anume model de geaca, rochie, costum de baie sau cine stie ce avioane imi mai tuna mie, intru pe ebay si comand de acolo. Ca pret, ajung chiar mai ieftin decat daca as cumpara de pe vreun site sau din magazin, dar dureaza vreo luna, o luna jumate pana ajunge coletul. happy

| CamiiBăă a răspuns:

Nu se deschide pagina.Am vazut ...Acum ceva timp la firma ZARA.Insa nu stiu daca mai e in stoc...sad. Funda?puppy dog eyes

| Toader_Andreea_1996_pDkq a răspuns:

Nu se deschide pagina.