| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare :
Sunt noua aici si nu stiu unde vad cate funda am... ma puteti ajuta. Dau funda la raspunsurile care explica bine

Răspuns Câştigător
| Danyel129 a răspuns:

Buna este foarte usor.Dai acolo unde scrie Vizualizare profil (daca esti logata)apoi vei vede contul tau iar acolo putin mai jos vezi funditele.Succes.

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra la Vizualizare profil/Punctaj si acolo ai intreaga masura a activitatii tale pe TPU. Numai bine!

| WyvernSky a răspuns:

Buna
Da-i click-> Vizulaizare Profil.[partea stanga unde zici cum esti logat de exemplu asa:Logat ca alessia.]

Pe profil iti arata urmatoarele date:
Raspunsuri:[exemplu]100
Raspunsuri castigatoare:100
Intrebari:100
Unde scrie cate raspunsuri castigatoare ai, atatea inseamna ca ai din cate ai raspuns.De exemplu sa zicem ca un utilizatorul are 600 de raspunsuri, dar are numai 200 de raspunusri castigatoare.[nu inseamna ca este adevarat].
Bafta si BUN VENIT PE SITE!

| Chérrrie a răspuns:

Buna! in partea stanga iti arata" logat ca alessia" si mai jos iti da: vizualizare profil / editare date logare etc...u trebuie sa dai la prima vizualizare profil si iti arata acolo:cate intrebari ai, raspunsuri, si raspunsuri castigatoare.dai la raspunsuri castigatoare si iti arata la ce intrebari ai primit funda.bafta! fundita?

| mariacris98 a răspuns:

Pai in stanga ai vizualizare profil. Dai pe el, iar jos sub poza iti arata daca ai sau nu fundite. Poti sa vezi si ce raspuns a primit fundita(daca ai), dand pe vezi raspunsurile castigatoare din dreapta pozei. Dar sa fi logat. Sper ca te-am ajutat happy

| iReal96 a răspuns:

Pai in stanga scrie Logat ca Alessia.iar mai jos scrie Vizualizare profil. dupa ce daii vizualizare profil cam pe mijloc iti arata :
-intrebariile mele:
-raspunsuriile mele:
-raspunsuri castigatoare:

Deci unde scrie raspunsuri castigatoare.alea sunt funtitzele.
deci.de exemplu : raspunsuri castigatoare :5
bafta funda?

| Becca18 a răspuns:

Pai te duci pe profil si sub poza iti apar funditelehappy

| AlinSUNT a răspuns:

Te pot ajuta eu, poti intra pe contul tau si vezi in stanga scrie " Vizualizare profil" apesi acolo apoi vezi

| Elenna219 a răspuns:

Pai ai poza de profil sub ea scrie adauga la prietenie si sub asta mai scrie trimite un mesaj (sau lasa un mesaj), apoi urmeaza un spatiu gol unde ti se pun fundele daca ai primit big grin