| mamatepupa a întrebat:

Am o mama salbatecaaaaa. ma bate cu carasu peste nas. mai demult se uita na narcisa salbatecaa.si de atunci, o cheama narcisa si e foarte salbatecaaaa... ajutor, ajutor ie la minin dormitor, ma striga piu nume, ma bate cu carasul, ce sa ma fac cu ea? so pocnesc peste ceafa? panglicuta!

Răspuns Câştigător
| n1na a răspuns:

Mare-i gradina ta Doamne! Poarta-i deschisa si prostii sar gardul! Tu chiar nu ai ce face?

6 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Frate,nu am inteles nimic din ce ai spus.

| ROB3RT89 a răspuns:

Alt troll care nu are ce face la ora asta! Te bate cu carasu? bate-o si tu cu soreata pe la bothappy

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Daca ai scrie mai corect, asi putea sa iti raspuns.Tot ce am inteles este ca mama ta se uita la Narcisa salbatica si te bate.Si ce poti face? Nu stiu, da ai putea sa ii spui ceva care sa ii astupe gura.

| xAbb a răspuns:

N`am inţeles nimic. E o gluma, nu? straight face

| FireLollipop사람에게 a răspuns:

Cati litrii de alcool pur ai baut? Sunt singura care nu a inteles nimic? Avand in vedere ca esti analfabet...

| lavyyy_6110 a răspuns:

Iaa un crapusell siii imblanzestel apoi pune'l sa faca futai cu muma ta salbatec si apoi fugi dee acasa