| GGG562852 a întrebat:

Am o nelamurire laughing.
Daca pe facebook am dat like la o poza, iar mai apoi, dupa 1 minut unlike, iar persoana respectiva nu era in mom acela pe fb, cand intra vede ca am dat like? :-s.
Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat mie. Dar nu te ingrijora, acea persoana nu mai primeste notificarea! funda?

2 răspunsuri:
| Catalin_Andrei_1995 a răspuns:

Nu ii mai apare, asta daca nu mai e online, si daca ai dat like la un comm ii apare, dar, poate sa nu ii mai apara daca ii dai block, asta e singura optiune ca sa iesi din problema.

| robertdutu2000 a răspuns:

Nu ii apare nimic.