| Patrăţel a întrebat:

Daca dau like la un comentariu pe facebook,si apoi imediat am dat unlike, apare notificare ( la respectiva persoana la al carui comentariu am dat like)? straight face

Răspuns Câştigător
| megasalexandros a răspuns:

E un lucru pe care m-am intrebat si eu. Am facut un experiment de pe un cont al unui prieten pe al meu. II apare notificarea, dar cand dau dislike ii dispare. Deci daca persoana nu a fost atenta in acea perioada, nu l-a vazut.

| Patrăţel explică (pentru megasalexandros):

Serios? :O
Esti salvarea mea daca e asa! laughing)))

5 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Da, va aparea.

Răspuns utilizator avertizat
| july00 a răspuns:

Da apare..si la fel si daca comentezi si stergi comentariul ii arata la acea persoana!

| cozmalau a răspuns:

Da