| MinionDodo a întrebat:

Am o pagină pe Facebook și nu știu ce poze cu jocuri sa mai pun. Poze ca: cine lipseste sau care ochi se potrivesc. Dați-mi alte idei de joculețe dinastia...

Răspuns Câştigător
| dianaaaaax a răspuns:

Bună. Uite câteva idei:
1. Pune 2 poze gen: Cu cine te vei căsători? înţelegi tu.
2. Poză cu un videoclip şi să ghiceasă melodia, la fel şi cu cântăreţi.
3. Pune o poză cu un cântăreţ şi să scrie prima melodie care le vine în minte.
4. Ai putea juca spâzurătoarea.
5. X şi 0.
6. Rebus.
7. Postează statusuri.
8. Elimină.

Sper să te ajute. Apropo, ce pagină ai? :d

5 răspunsuri:
| Gabiitii a răspuns:

Fa povesti cu mai multe capitole
Editeaza poze, fa colaje
Iar pe restul le-au spus fetele!
Pupicii :*
Daca vrei da like aici: http://www.facebook.com/pages/Anca-si-Vlad-story/315376511895133?ref=hl

| CristianFlorescu a răspuns:

Bună. Uite câteva idei:
1. Pune 2 poze gen: Cu cine te vei căsători? înţelegi tu.
2. Poză cu un videoclip şi să ghiceasă melodia, la fel şi cu cântăreţi.
3. Pune o poză cu un cântăreţ şi să scrie prima melodie care le vine în minte.
4. Ai putea juca spâzurătoarea.
5. X şi 0.
6. Rebus.
7. Postează statusuri.
8. Elimină.

Sper să te ajute. Apropo, ce pagină ai? :d

| dianaaaaax a răspuns (pentru CristianFlorescu):

Ce uşor e să dai copy paste mă oh go on.

| MinionDodo explică (pentru dianaaaaax):

Nesimtit