| EuSiDoarAtat123 a întrebat:

Am o prietena? ce cadou i-as putea da?

Răspuns Câştigător
| Day19 a răspuns:

Depinde ce ii place. Daca ii place moda te-ai putea uita ce stil de haine poarta si sa ii iei unele cam in acelasi gen,daca ii plac bijuteriile trebuie sa te uiti ce fel poarta si ce ii place sa poarte cel mai mult,de ex: ii plac cerceii lungi,tu ii poti lua niste cercei lungi, dar sa nu fie nici identici. Daca e mai baietoasa incerca ceva mai sport.
Daca nu ii place ce cadou i-ai dat, cel mai bine e sa vezi la magazinul respectiv daca se poate returna.
Sper ca te-am ajut si sper sa-i gasesti prietenei tale un cadou care sa ii placa mult!

5 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Prenume, vârstă, înălţime, grasă/slabă, are copii/nu are, cam ce-i place, etc... Trebuie să dai mai multe detalii dacă vrei să te-ajutăm...

| AndyIQ a răspuns:

Un anumit simbol cu ajutorul caruia nu te va uita niciodata adica este vorba despre ceva semnificativ care sa va scoata la iveala sentimentele de prietenie pe care le aveti atat in prezent cat si in trecut.
Bafta!

| ICanSeeAll a răspuns:

Ceva simbolic. Un colier, niste cercei, flori.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| Alina2910 a răspuns:

O bratara, cercei, lant... sper ca te-am ajutat

| IulikCool a răspuns:

Poti sa-i dai ce crezi ca ii va placea.eu iasi da o bijuterie deoarece o poate pastra amintire, daca ii dai o haina aceasta ii va ramane mica si o va arunca.