| neval a întrebat:

Am o problema! Cand intru pe mozilla firefox si am pagina de start yahoo nu mi-o deschide! nu imi incarca pagina de yahoo! din ce cauza nu mi-o deschide? Raspuns >--- dau funda! >---- si vot! VA MULTUMESC! happy

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate ca nu ai setat yahoo ca pagina de start. Intra prin Unelte/Optiuni/General si la Cand Firefox porneste selectezi Arata pagina mea de start si la Pagina de start scrii http://www.yahoo.com si dai OK. Pentru a fi sigura ca ramane aceasta pagina de start poti da un restart la calculator. Succes si numai bine!