| adytzusiatat a întrebat:

Am o problema care am enerveaza.Deci de ieri, cand am aprins calculatoru, mi-a aparut internet explorer script error(e un chenar in mijloc si undeva jos imi da sa apas yes sau no la intrebarea (do you want to continue running scripts on this page?)PLZZ help/si ma baga si pe pagini de explorer(mil deskide singur)FUNDA plzz helptongue

3 răspunsuri:
| Arisu a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa windowsul,asta e cea mai buna varianta deoarece vei improspata calculatorul si problema va disparea, cheama un specialist sa te ajute daca nu te poti descurca singura, sper ca tsi-am fost de ajutor happy

| pasta a răspuns:

Scoate-ti alt browzer ca google chrome sau opera sau mozila firefox ca cu internet explorer nu ajungi departe

| IoneDiana a răspuns:

Probabil e ceva virus.Sau s-au sters ceva fisiere de la InternetExploreer.
Una din astea doua. Vezi un pic cu virusii si instaleaza din nou internet ex. happy