| make me smile:) a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine? cand intru pe messenger, daca intra cineva pe mine sau vreau sa vorbesc cu cineva imi apare o eroare: an error has occurred in the script on this page. Iar apoi ma intreaba :do you want to continue running scripts on this page? yes/no. Si indifernt de raspuns are acceasi continuare: nu vad ce-mi scrie alti si nici ce scriu eusad. Ati avut si voi ceva probleme de genu asta? ce-ati facut?

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

1. Nu folosi mesenger 9, 10 (plin de virusi)
2. Nu lua toate prostiile de pe net de flodat Yahoo mesenger sau etc
3. Nu iti baga Numele si parola pe nici un site` care nu e sustinut de YAHOO
4 Protectia e tot =)
5. Bagati yahoo 8 usor de folosit si mult mult mai bun!

| iulia_3850 a răspuns:

Da eu am avut si a trebuit sa descarc alt messenger...pe bune! bafta