| angelo200 a întrebat:

Am o problema cu antivirusul am avast internet security 6 si cand intru pe google imi zice "acasta pagine web nu este disponibila " si trebuie sa dezactivez firewall-ul din antivirus ca sa mearga
daca stiti freo opriune sa tin firewall-ul pornit si sa mearga si google va rog sa-mi spuneti
p. s il am de cateva luni dar pana acum nu mai a facut asa

2 răspunsuri:
| Mariusfreek a răspuns:

Uite ce cred eu acea pagina este periculoasa pentru computer si avastul o blocheaza.nu dezactiva firewall-ul daca vrei sa nu iei virusi sper ca te-am ajutat bafta

| Mariusfreek a răspuns:

Ai pute sadescarci din nou google si sa il reinstalezi