| sica2 a întrebat:

Salut tuturor incerc de o luna de zile sa i dau de capat acestei probleme mari si anume internetul meu merge mereu cu erori de pagina si trebuie mereu sa dau pe link de mai multe ori sa imi intri in google, zoutube etc din cauza unui antivirus pe care l-am avut se numea panda security 2013 cu licenta un antivirus bun,iar eu am dat la o optiune pe el close automatic protection si s-a inchis iar cand voiam sa intru pe internet numai cu erori de pagina si greu merge cand vrea cand nu vrea sa mearga si imi zice ceva legat de firewall ca blocheaza conexiunea, va rog mult de tot ajutati-ma fratilor, ofer funda celor care ma ajuta

3 răspunsuri:
| Badea_Raresh_Gabriel_1993 a răspuns:

Sa nu fie antivirusul bun si sa se fi virusat, incearca sa faci o curatare

| xoxolove96 a răspuns:

In primul rand trebuie sa scapi de antivirus. eu iti recomand bitdefined si ai mai putea sa-ti instalezi si CCleaner, Auslogics BoostSpeed pentru o protectie mai buna. big grin

| LOVEUNICORNS a răspuns:

Scapa de antivirus si instaleaza-ti altul mai bun! fundita?