| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu butonul de la monitor nu mai pot stinge monitoru din buton si culmea fara sa apas imi apare aia cu reglatu la brightness, meniu ala daca ma intelegeti si daca apas vre un buton de la ecran fuge pe fiecare optiune si nu se mai opreste, ce sa fac ca din cauza asta nu mai vad cum trebuie ecranu?

Răspuns Câştigător
| roberT1srL a răspuns:

Asa am avut si eu o problema, dar la mine autoreglajul era de la unitate dar chestia cu butonul mi s-a intamplat si mie dar nu e o chestie grava, dar la mine dupa o perioada de timp destul de lunga s-a stricat, dar daca ai monitor cu ecran plat nu mai ai ce ii face e ff greu de reparat ori iti iei un monitor nou acum or cand se va strica cel pe care il ai.