| bgeorge1998 a întrebat:

Am o problema cu hamachi il instalez si la sfarsit imi dai o eroare cu ceva de genu' "The LogMeIn Hamachi has prematurely ended because of an error" stie cineva cum pot sa il fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| Adorable a răspuns:

Nu instala hamachi! Este un sfat! Toti iti pot gasi IPul si pot cumpara lucruri de pe internet prin intermediul facturii tale. Frumos Hamachi, nu?

2 răspunsuri:
| filiblox a răspuns:

Downloadeaza o alta versiune tongue presupun ca vrei sa il folosesti pentru metin

| bgeorge1998 explică:

Am incercat la orice varianta imi da asa, da il folosesc pentru metinbig grin