| sebastian1331 a întrebat:

Am o problema cu internetul cred. La jocurile in multiplayer nu pot hosta. Am jucat FIFA, Call of Duty, Resident Evil si altele dar nici o data nu am putut hosta. Mereu trebuia sa fiu eu cel cu join...De ce se intampla asta? Cum o pot rezolva?

3 răspunsuri:
| dr00p a răspuns:

Daca ai router trebuie sa deschizi porturile pentru jocul respectiv.Cauta modelul de router pe www.portforward.com si acolo sa-ti arate un tutorial despre cum poti face asta.

| Smart a răspuns:

Daca ai wireless nu poti hosta nici un server

| sebastian1331 explică:

NU am wireless. Am modem