| CristianCristian322 a întrebat:

Am o problema la calculator.cand ies din SAMP dupa ce ma joc si dau ori /q sau exit se vede desktop si dupa se blocheaza. fara restart nu mai ai ce sa ii faci.si nu stiu ce sa ii fac.de la atatea restarturi placa video e ca si dupa.deci pls help ce sa fac sa nu mai faca asa.

1 răspuns:
| jirosensei a răspuns:

Ai incercat sa repui windowsul
si eu am avut astfel de brobleme asa am facut si a mers si n-ar strica sa mai cureti de pras piesele placa de baza vide cular ce mai tu