| ciuff a întrebat:

Am o problema la metin! Cand intru, imi intra automat pe cont, am stetat ceva in drepta! si nu stiu cum sa scot optiunea! Imi intra automat pe cont si pe caracter si nu pot sa aleg alt caracter sau sa scriu alt cont! cum scot asta?! Fundita!

1 răspuns:
| sabatuzs a răspuns:

Fii atenta cred ca joci shadow mt2 nu conteaza dar fii atenta trebuie sa dai un reset la metin(unistall+install=REINSTALL) big grin nu ai alta solutie pentru ca si mie mi s-a intamplat asa