| Anonim2939 a întrebat:

Am o sora de 12 ani și își dorește din toată inima sa meargă la concertul lui Ian un traper roman și nu știu ce sa ii zic, așa ca m-ar interesa dacă are voie sa meargă cu mine dacă is majora sau singura cu niște prietene.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ea poate sa-si doreasca dar legal nu are voie la 12 anisori.
Doar cand va implini 14 ani, impreuna cu un parinte, va putea merge.

| johnnny123 a răspuns:

Habar n-aveam cine este acest Ian, dar l-am căutat de curiozitate...

"Bani din droguri, bani din rime,
Mă miros cățelele, știu că am praf la mine"

Chiar ți se pare că este cel mai potrivit concert pentru o fetiță de 12 ani?

| AdioTPU a răspuns:

Poate să meargă numai însoțită de un adult.