| CodRiNitu a întrebat:

Am parul lung cam ca asta http://1.bp.blogspot.com/......les-08.jpg Si nu stiu cum sa imi fac parul. va rog sa ma ajutati sa mi-l fac... :D astept mesaje, dau Funde!

Răspuns Câştigător
| Daysee a răspuns:

Buna,Codrin.big grin Pt parul tau ar fi bine daca ti-ai face tepi cu bretonul intr-o parte da sa ai grija cum asezi de la inceputul bretonului sa arate bine,altfel ti`l mai poti da tot intr-o parte cu bretonu cum sa zic thinking ca si cum ar vrea sa vina pe ochi,intelegi?laughing dar cu toate astea sa nu iti intre in ochi; mai poti sa-ti pui bretonu` pe ochi daca nu doar pe o parte [care vr tu tongue]; alta freza mai e cand iti pui partea mai mare de par spre dreapta si cealalta mai mica spre stanga [sa nu se vada nici o linie intre ele] sa arate ca si cum partea mai mare o acopera pe cea mai mica; iti mai poti face si tepi [dar nu foarte mari] iar bretonul aranjat spre dreapta putin mai sus de spranceanahappy, sau daca vrei iti poti face bretonul [ori drept in fata, ori pe stanga sau dreapta] cu placa dar ai grija sa nu se vada bine ca e cu placa sau doamne feri sa iti arzi parulhappy.Eo am parul mai mare si cam asa imi fac eu parulbig grin iti urez bafta :* >big grin

1 răspuns:
| CodRiNitu explică:

Mersi mult raul