| Klau97 a întrebat:

Am primit 2 porcusori de guinea, pot sa le fac baie si daca pot cat de des sau cat de rar pot sa le fac baie big grin. As vrea un raspuns cat mai rapid si cu ce trebuie spalat ce fel de sampon si cat costa?

Răspuns Câştigător
| Ionel997 a răspuns:

Salut.Porcusori de guinea nu trebuie spalati des o data in saptamana sau o data in doua saptamini e de ajuns )))Ei se mai spala si singuri pe fata daca le torni si apa >De spalat spalai cu un sampon fara lacrimi fii atent la nasucul lor si la urechi apoi e normal lor nu le place alt miros incearca cu un sampon ce nu prea are miros puternic