| kony a întrebat:

Am primit un joc, dar are regulile pe germana. Cu translatorul nu merge sa traduc regulile, ca e mult, insa pote stiti si voi jocul.
Este din cuburi de lemn si arata ca un turn. Are si 4 zaruri. se numeste 'wackeltumr'. Arata asa, numai ca pe cuburi sunt scrise si cifre. http://www.abc-holzspielzeug.de/lernspielzeug/wackelturm .jpg
Imi puteti spune regulile, sau sa mi dati un site, funda!

1 răspuns:
| ivanovbianca a răspuns:

Ai putea sa il rogi pe un profesor de germana sa te ajute sau sa cauti si sa cumperi un dictionar roman-german.Macar ai putea incerca.