| Anonymous56 a întrebat:

Am primit un sms care spunea ca am un mesaj vocal (la 555 -mesageria vocala) de la un nr privat. Vreau sa aud mesajul -am sunat la 555-dar imi spune sa introduc parola, ca am parola dar faza e ca am uitat o.
Cum pot sa aflu parola ca sa aud mesajul vocal primit?
P. S.: Dau funda pentru cel mai bun ( da' sa nu trebuiaska sa sun la orange si chestii d astea)
TKS

1 răspuns:
| Amilik a răspuns:

Daca nu ai pus tu parola cea initiala e seria de la buletinul abonatului(cel care a incheiat contractul). Daca ai pus tu o parola si ai uitat-o nu ai alta solutie decat sa ii contactezi pe cei de la Orange.