| Alfonso a întrebat:

Am pus un episod din Supernatural pe stick,si l-am bagat in xbox! Merge,dar nu imi citeste subtitrarea, si n u stiu ce sa faaac! Va rog frumos un sfat! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Alfonso explică:

Are extensie, ziceti-mi si mie un program sa lipesc subtitrarea la video, va rog frumos!

| RedSpyKe a răspuns:

Vezi sa aiba subtitrarea extensia.srt

| Storepc_Reparatii_1990 a răspuns:

Xbox nu stie de fisierele de subtitrare, sunt programe pe net care introduc subtitrarea in film asa merge sigurbig grin, nu stiu daca xbox-ul poate reda flv-uri ca atunci era mult mai simplu, luai flv-ul de pe vplay care era deja tradus si gata:d