| BlackRose08 a întrebat:

Am si eu nevoie de nume pentru hi5. Ma cheama Patricia happy. Am mai avut tot felul se semne si Patriii sau Patty. pls idei happy am ramas in pana broken heart. Funda pentru cele mai bune :X

6 răspunsuri:
| Asdfasdefta a răspuns:

4 CIA. sau, patrisa (s cu diacritic), patrika, pattice. PA! tricia. patry.

| ganton a răspuns:

Beshina.Ruoz

| BlackRose08 explică:

Auzi lilme cum te`o chema. citeste si uh ce inseamna acest sitehappy sa ajutzi pe altii. Asa ca mars oh go on. Nu iti place intrebarea. du-te la alta. Ce dracu ii asa greu? Poate ai tu 23 de ani si te crezi matur/a laughing). Hai pa`

| lilme89 a răspuns:

Banuiesc ca ai 15 ani de pui asemena intrebari tampite, dar totusi la varsta ta imaginatia ar trebui sa-ti fie in floare... laughing

| MarisAlin a răspuns:

Patris

| Ramona_7056 a răspuns:

Poti sa pui pety, pynky,! sper sa-ti fie de folos mai multe idei nu am!